hamburger Drukuj Ulubione

Dane firmy

      Brak komentarzy do Dane firmy

W tej części ustawisz dane kontaktowe do Twojej firmy, tak aby klienci bez problemu mogli do Ciebie trafić. Dostosujesz też godziny otwarcia tj. te godziny w jakich firma jest dostępna dla klientów: czy to telefonicznie czy w trakcie wizyt osobistych.

Godziny pracy firmy, dla nowo założonego konta ustawiane są w godzinach 8:00-16:00, nie zapomnij ustawić ich na takie jak obowiązują w twoje firmie. Możesz skorzystać z ułatwienia jakie daje szybkie wypełniania – wystarczy że ustawisz godziny pracy np. w poniedziałek i będziesz mógł je skopiować na kolejne dni, wszystkie lub tylko wybrane.

Pamiętaj, że godziny pracy firmy nie muszą być godzinami pracy pracowników – to są te godziny w trakcie których Twoja firma obsługuje klientów – czy to telefonicznie, mailowo czy w trakcie wizyt osobistych.

Nazewnictwo pozwoli na dostosowanie wskazanych elementów do branży w której działasz np.. korepetytor obsługuje uczniów, przychodnia medyczna – pacjentów a pracowników zmienisz na specjalistów.
Możesz skorzystać z  podpowiedzi jakie daje reservis lub wprowadzić własne nazwy, pamiętając jednak o tym żeby były one zgodne z formatem obowiązującym w twojej firmie.

Lista świąt pokazuje dni ustawowo wolne od pracy od dziś przez najbliższe 12 miesięcy. W te dni automatycznie Twoi pracownicy mają ustawiony dzień wolny od pracy. Jeżeli jednak w Twojej firmie któryś z tych dni jest dniem pracującym, możesz zawiesić święto a godziny pracy dla pracowników zostaną automatycznie ustawione zgodnie z ich grafikiem.