- reservis centrum pomocy - https://wiki.reservis.pl -

Wyszukiwanie rezerwacji

Każdą rezerwację którą masz w systemie możesz wyszukać. I nie ma znaczenia czy potrzebujesz wyszukać rezerwacje dla usługi którą ostatnio  dodałeś do swojej oferty, czy szukasz wizyt klienta. Możesz to zrobić:

W kalendarzu w prawym górnym rogu znajdziesz lupkę. Kliknij w nią i otwórz pole wyszukiwania.

Wystarczy że klikniesz w pole rozwijalne i możesz zacząć wpisywać dane które chcesz wyszukać: np. nazwisko klienta, jego numer telefonu czy adres email.

Wykorzystując ustawienie więcej opcji sprawdzisz po jakich parametrach możesz wyszukiwać dane oraz zdecydujesz czy chcesz ograniczyć przeszukiwany zakres np. tylko do numeru telefonu.  Wystarczy że odznaczysz pozycje których nie chcesz wyszukiwać.

Jako wynik wyszukiwania reservis pokaże wizytę:

Możesz przeglądać wyszukane wizyty przesuwając je strzałkami, lub przejść do listy wizyty – wystarczy kliknąć wszystkie wyniki.

Drugim miejscem w którym możesz wyszukać rezerwacje jest Lista Rezerwacji. Funkcja ta działa tak samo jak wyszukiwanie w kalendarzu – jedyną różnicą jest to że od razu otrzymujesz listę rezerwacji.

W prawym górnym rogu widzisz informację po jakich danych lista została przeszukana. Aby wyłączyć filtr – wystarczy że klikniesz znajdujący się obok x.